Třída V AVANTGARDE

Třída V je nepřehlédnutelná díky souhře výrazně tvarovaných linií a velkých, klidných ploch. Tento moderní designový jazyk Mercedes-Benz skvěle odráží suverenitu třídy V. Na přání lze výrazný exteriér dále individualizovat například výbavovou linií AVANTGARDE. Ta umocňuje vzhled vozu díky 17“ kolům z lehké slitiny a řadě designových prvků. V interiéru si pak můžete vychutnat pohodlnou jízdu v křeslech čalouněných kůží Nappa. Kontaktujte nás pro více informací o modelu.

Více

Třída V

Luxusní velkoprostorové MPV je tou pravou volbou v případě, že hledáte jak přepravit pasažéry bezpečně a pohodlně. Třída V nabízí bohatý vnitřní prostor s komfortem na úrovni osobních vozů značky Mercedes-Benz. Pro přesné informace o počtu sedadel a jejich konfiguraci nás, prosím, kontaktujte.

Více

Vito tourer

Vito Tourer je ideálním společníkem na cestách, na něž vyrážíte ve větším počtu – pojme totiž až devět osob včetně řidiče a v interiéru se pyšní neobyčejnou variabilitou. Poskytuje dostatek místa pro rodinu, přátele, domácí zvířata, nebo zavazadla či sportovní vybavení. Pro přesné informace o počtu sedadel a jejich konfiguraci nás, prosím, kontaktujte.

Více