eSprinter Skříňová dodávka

Vůz eSprinter představuje moderní řešení mobility, pokud se svým vozidlem jezdíte především v městském provozu a na plánovaných trasách. S efektivním elektrickým pohonem s max. 85 kW (116 k) je stejně tak spolehlivý, hospodárný a flexibilní, jak to můžete již téměř 25 let očekávat od vozu Sprinter. eSprinter si můžete objednat výhradně se standardní délkou (A2) s vysokou střechou….

Více
Mám zájem

eVito Skříňová dodávka

Skříňová dodávka eVito toho bez obtíží pobere hodně. Je profesionál, pokud jde o náročné úkoly, a je jako stvořená pro reprezentování podniku. Její specialitou je přeprava nákladu. Při velkém vnitřním prostoru si udržuje výšku pod 2 metry, a proto s ní bez problémů zajedete do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček. eVito je stejně funkční, bezpečná…

Více
Mám zájem

EQV

Komplexní elektromobilita od vynálezce automobilu: Značka EQ jde za hranice vozidla a poskytuje rozsáhlou nabídku produktů, služeb a technologií pro elektromobilitu. EQ představuje inteligentní a tradičně suverénním způsobem kombinuje atraktivní design, výjimečnou radost z jízdy, vysokou efektivitu během všedního dne a maximální bezpečnost.

Více
Mám zájem